'Freud'un İnsanları' Kastamonu halkıyla buluşuyor 'Freud'un İnsanları' Kastamonu halkıyla buluşuyor

Ünlü komedyen Sefa Doğanay, 'Sefa Doğanay Show' ile Kastamonu'da sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  8 Şubat Perşembe günü saat 20.30'da Kastamonu Ali İhsan Hazerbey Konferans Salonu'nda sahneye çıkacak Sefa Doğanay'ın gösterisine bilet almak isteyen Biletix üzerinden
satın alabiliyor.

Sefadoganay2SEFA DOĞANAY KİMDİR?
İlk ve ortaokulu Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi ise Samsun Namık Kemal Lisesi'nde okudu. Okul yıllarında çeşitli değişim ve sosyal projelerde görevler aldı. Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı. 2010 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesi'nde İşletme bölümünde 3. sınıfta öğrenimine devam etmektedir. 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında taklit yapma yeteneğini gösterdi. 2. sezonun şampiyonu olarak 250.000 TL ödülü kazandı. En son, Atv'de Çocuklar Duymasın dizisinde Hami karakterini canlandırmıştı.

Yıllardır biriktirdiği hikayeleri sandıktan çıkarıp hayranlarıyla gösterilerinde paylaşan sevilen komedyen Doğanay, kapalı gişe oynadığı final oyunlarında da yoğun ilgi ile karşılaştı.

Bir yıldır süren “Naftalin” adlı stand up gösterileri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da büyük ilgi gören, 2011 yılında Yetenek Sizsiniz’de yeteneğini gösteren ünlü komedyen, taklitleri ve komik hikayelerinden oluşan gösterileri ile hayran kitlesini her geçen gün büyütüyor. 

Editör: Serkan Kebecioğlu