Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı M.Burcin Irmak, Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile Tosya Orman İşletme Müdürü Nejat Timur Uyanık, İşletme Müdür Yardımcısı Adil Karaoğlu, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Tosyaoimdesorunveçözümönerilerimasayayatırıldı (1)

Toplantı Orköy kredilerinin anlatıldığı Orköy sunumu ve talimatlarıyla başladı.

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Tosyaoimdesorunveçözümönerilerimasayayatırıldı (2)

2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Sönmezoğlu, 2023 yılında istenilen düzeyde olmayan çalışmaların istenilen düzeye gelebilmesi adına 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle ranpa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stokların azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatı verildi. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi.

Kastamonu'nun o köyünde herkesin adı ve soyadı aynı Kastamonu'nun o köyünde herkesin adı ve soyadı aynı

Toplantı 2023 Yılının iyi tamamlandığı ve 2024 yılının ise daha iyi olması noktasında anlaşılmış olup; karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından toplantı sona erdi.

Editör: Ercan Çatal