Cide'de bayramlaşma programı düzenlendi Cide'de bayramlaşma programı düzenlendi

Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, açılış konuşmasında, müfredat çerçevesinde öğrencilerin yıl sonunda ortaya koyduğu çalışmaları halkla paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Demirci, "Şenliğimizde öğretmen ve öğrencilerimizin el emeği göz nuru 130 resim sizlerin beğenisine sunulmuştur. İki gün sürecek sergimizin yanı sıra öğretmen ve velilerimiz tarafından hazırlanan kermesimiz ve müzik dinletimiz de sizleri bekliyor. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, özellikle öğrencilerimize teşekkür ediyorum," dedi.

Etkinlik, Tosya Müftüsü Mahmut Uluşahan'ın yaptığı dua ile başladı ve ardından açılış kurdelesi kesildi. Katılımcılar sergi ve kermesi gezerek keyifli anlar yaşadı. Tosya Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Hüseyin Tümtürk, ziyaretçilere şenlik hakkında detaylı bilgiler verdi ve çeşitli ikramlar yapıldı.

Açılışa Tosya Kaymakamı Uğur Ünsal, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya Cumhuriyet Savcısı Ömer Kalaycı, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Batman ve diğer protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA