Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?” Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?”

Erbakan ile iftar yemeğinde bir araya gelen Topaloğlu açıklamalarda bulundu.

Topaloğlu, Erbakan’ın Kastamonu halkına selamları olduğunu dile getirdi.

Topaloğlu, Erbakan Ile Bir Araya Geldi (4)

“Çalmayan, çalışan başkan şehri ayağa kaldırır”

Ahlaklı belediyecilik, temiz ve dürüst yönetim için 12 gün kaldığını ifade eden Topaloğlu şunları kaydetti;

“Kastamonu maneviyata doğruluk değerlerine bağlı bir şehrimiz, son 10 yılda hizmetten mahrum bırakılmış, kötü yönetim tarzı ile şehir hizmetten pay alamamış, kaynakları verimli kullanılmamış, vatandaşın umudunu kırıp mutsuzluğa razı etmişler.  Seçildiğinde 89-94 Refah belediyeciliğinde olduğu gibi dürüstlük, ahlak, kamu tecrübesi liyakati ve çalışkanlık ile şehrimize en fazla hizmeti veren olacağız. Bilindiği üzere belediyelerin kendi bütçesi ve geliri vardır, nüfus sayısına göre bütçeden pay alırlar. Çalmayan çalışan başkan şehri ayağa kaldırır. Ahlaklı belediyecilik diyoruz, Kastamonu’da hizmete giden yolda değişimin tam zamanı İnşallah.”

Topaloğlu, Erbakan Ile Bir Araya Geldi (1)

Erbakan’a Kastamonu’ya en fazla hizmeti yapmak üzere hazırlıklarını yaptığını söyleyen Topaloğlu; Kastamonu halkının sahada çalışırken diğer adaylarla ilgili hoşnutsuzluk, şaşkınlık duyduklarını, değişim istediklerini, ahlaklı belediyeciliği özlediklerini kendilerine ifade ettiklerini iletti.

Topaloğlu konuşmasında, Kastamonu halkının mübarek ramazan ayında vicdanlarının sesini dinleyeceklerini, denenmiş başarısız kenti en fakir il durumuna düşürenlerin, açıkladıkları projeleri hayata geçirmeyip belediye kaynaklarını verimsiz kullananların söylemlerine inanmayacaklarını, “Yeniden Refah’ın Vakti Geldi, Ahlaklı belediyecilik Kastamonu’yla buluşacak İnşallah” diye söylemde bulundu.

Topaloğlu, Erbakan Ile Bir Araya Geldi (2)

Topaloğlu Erbakan’a Kastamonu halkının Ahlaklı Refah belediyeciliğini özlemle beklediğini 31 Mart günü en fazla istenen ahlaklı belediyeciliğin kazanacağını halkın kendilerine destek vereceklerine inandığını, hizmette en fazla eser bırakan vatandaş memnuniyeti odaklı çalışacaklarını söyledi.

“Tekrar tekrar pişman olmayalım”

Kastamonu Belediye Başkan Adayı Metin Topaloğlu’na başarılar dileyen Erbakan Kastamonu halkına; adayları iyi analiz etmelerini, “Öncesinde görevlerinde ne yaptılar ne yapmadılar isimleri daha çok nelerle anılıyor, bu seçim Kastamonu’nun kalkınmasında bir fırsattır bu fırsatı iyi değerlendirip belediye kaynaklarının heba edilmesine göz yummayalım, tekrar tekrar pişman olmayalım” diye konuştu.

Editör: Ercan Çatal