İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halim Şekerlioğlu ile birlikte Taşköprü İlçe Sağlık Müdürü, Beyaz Altın Aile Sağlığı Merkezi ve Taşköprü Devlet Hastanesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Kastamonu Sağlik Müüdürlüğü (3)

Taşköprü ilçe Sağlık Müdürlüğü ziyaretinde, İlçe Sağlık Müdürü vekili Dr. Merve Karagül ve Taşköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet binasında sağlık hizmeti sunan Beyaz Altın Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan 37.19.001 birim nolu Aile hekimi Dr. Nursel Asiltürk, 37.19.002 birim nolu Aile hekimi Dr. Kıvanç Özdemir, 37.19.003 birim nolu Aile hekimi Dr. Kadir Kürşat Önder, 37.19.004 birim nolu Aile hekimi Dr. Fatih Yıldıray Çınar ve 37.19.005 birim nolu Aile hekimi Uzm. Dr. Aslı Hilal Yılmaz Yücel ve tedavileri için Aile Hekimlerine başvuran vatandaşlarla bir araya geldi.

Görüşmede, İlçe Sağlık Müdürlüğü faaliyetleri ile ASM nin fiziki, personel ve tıbbi son durumu hakkında bilgi alarak, ASM de daha kaliteli hizmet sunumu için yapılacaklar üzerine Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarıyla sohbet ederek bilgi alışverişi/istişare ve incelemelerde bulundu.

Kastamonu’da ilk 6 ayda 1 milyondan fazla hasta başvurusu Kastamonu’da ilk 6 ayda 1 milyondan fazla hasta başvurusu

İlçe Sağlık Müdürlüğü ziyareti sonrasında, Taşköprü Devlet Hastanesine geçen İl Sağlık Müdürü Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halil Hüseyin Bıyıklı ve Sağlık Hizmetleri Müdürü Rabia Baş ile bir araya gelerek hastanenin fiziki, personel ve tıbbi son durumu hakkında bilgi alarak hastaneye katkı sağlayacak projeler ve daha kaliteli hizmet sunumu için yapılacaklar üzerine hastane yöneticileri ile istişarelerde bulundu.

Kastamonu Sağlik Müüdürlüğü (2)

GÜMÜŞ, BAŞKAN ARSLAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Sağlık tesislerine yapılan ziyaretlerin ardından, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halim Şekerlioğlu, Taşköprü Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halil Hüseyin Bıyıklı ve Sağlık Hizmetleri Müdürü Rabia Baş ile birlikte Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Editör: Banu Türkmenoğlu