Cumhuriyet Bayramı haftasının en büyük organizasyonunu gerçekleştiren kutlama komitesi, 27 Ekim 2023 Cuma günü muhteşem bir törenle bu özel programı gerçekleştirdi.

NARKO'dan KÜ öğrencilerine “Bilinçli Gençlik Sağlıklı Toplum” konferansı NARKO'dan KÜ öğrencilerine “Bilinçli Gençlik Sağlıklı Toplum” konferansı

taskoprufenKutlamalar kapsamında, okulun öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla hazırlanan büyüleyici bir "100. Yıl Temalı Koreografi" gösterisi drone çekimi ile kaydedildi. Gösteri, Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla karşılayan Taşköprü Fen Lisesi'nin birbirinden yetenekli öğrencilerinin işbirliğinin bir göstergesi olarak dikkat çekti.

Öğrencilerin yeteneklerini sergilediği "100. Yılında Cumhuriyet" temalı kompozisyon yarışması büyük ilgi gördü. Ödül kazanan öğrenciler, törende gururla ödüllendirildi. Aynı şekilde, 100. Yıl temalı satranç turnuvası ve "100. Yılında Cumhuriyet" konulu slogan yarışması da öğrenciler arasında büyük heyecan yarattı.

Taşköprü Fen Lisesi Spor Kulübü tarafından hazırlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı, coşku dolu anlara sahne oldu. Spor etkinlikleri, dans gösterileri ve müzik performanslarıyla dolu bu program, öğrenciler ve öğretmenler arasında büyük bir eğlence kaynağı oldu.

Törenin finalinde, öğrenciler ve öğretmenler tarafından bir araya gelerek Cumhuriyet kokteyli düzenlendi. Marşlar eşliğinde, Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutlamanın keyfi yaşandı.