Taşköprü’ye sözümüz var!”

Partisinin açık hava mitinginde konuşan AK Parti Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Arslan;”10 senelik belediye başkanlığım döneminde Taşköprü’ye sayısız hizmette bulunduk. Hayata geçirdiğimiz ve geçirmeyi planladığımız projeleri saymaya başlasak diğer miting yapacak arkadaşlarımızın süresini ziyadesiyle almak zorunda kalırız. Bu bize yakışmaz. Taşköprü’müze OSB kazandırdık. Çevre yolunu açtık, en önemli projelerimizden biri olan Doğalgaz projesinin gerçekleştirdik. Şimdi ise birçok projemiz var hayata geçecek. Birçok proje hakkında düşündük ve fizibilite çalışmaları gerçekleştirdik. Çocuklar için, öğrenciler için, kadınlar için, kısacası tüm Taşköprü için projelerimiz var. Bizim Taşköprü’ye sözümüz var. Ve bu sözü yerine getirmek için sizlerden yetki istiyorum. Şimdi söz Taşköprü’nün!”

AK Parti Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Arslan projelerinden bahsettikten sonra dün Cumhuriyet Meydanında konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal’a cevap verdi.

Arslan (1)

“Arkadaşımıza birkaç cevabım olacak!”

“Dün Taşköprü Cumhuriyet Meydanı birkaç yanlış bilgiye şahit oldu. Mevcut Belediye Başkanı arkadaşımız demiş ki ben arsa sattım, ama bana sen de arsa sattın diyor. Ya ben arsayı TOKİ’ye verdim. Bir devlet kurumuna tahsis edip karşılığında TOKİ yaptırdık. Memleket için, Taşköprü için bir şeyler yaptık. TOKİ arazisinden elde ettiğimiz gelir ile de otogarın ihalesini yaptık. Sen sattığın arsalarla ne yaptın bize onu anlat?” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık Fenerbahçeli değilim" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık Fenerbahçeli değilim"

Gerçekleşen AK Parti Açık Hava Miting Programı belediye ve İGM Üyesi adaylarının tanıtımı ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Arslan (3)

Editör: Banu Türkmenoğlu