Kastamonu tanınmış, sevilen ve sayılan siması sanayi esnaflarından Tahir Sinan Koçoğlu (70) son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurlandı.

Tahir Sinan Koçoğlu’nun bugün 11.00’de Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden alınarak, Nasrullah Kadı Camiine getirildi. Burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından  Merkeze bağlı Sarıömer Köyü’nde bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Tahir Sinan Koçoğlu işyeri önüne getirilerek komşuları ve esnaf arkadaşlarından helallik alındı. Koçoğlu’nun anıları anlatıldı ve dua edildi. Cenaze töreninde çok sayıda çelenk yer aldı.

Whatsapp Görsel 2024 06 04 Saat 15.43.41 57B5C44B

Cenaze törenine Kastamonu sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, önceki dönem Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Dursun Ergin, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz başta olmak üzere çok sayıda Koçoğlu ailesinin dost ve yakınları katıldı.

Koçoğlu ailesi, “Cenaze törenine katılan tüm herkese teşekkür etti.

Kastamonu Mesleki Eğitim Merkezi'nde mezuniyet ve şed kuşanma töreni! Kastamonu Mesleki Eğitim Merkezi'nde mezuniyet ve şed kuşanma töreni!

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, dost ve yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar dileriz. Cengiz MUHZİROĞLU

Whatsapp Görsel 2024 06 04 Saat 15.43.24 7Fe5B397

Muhabir: Cengiz MUHZİROĞLU