GMG Kastamonuspor, okullarda öğrencilerle buluşma etkinliğini sürdürüyor.

Bu kapsamda ikinci program Spor Lisesi’nde gerçekleştirildi. Kulüp As Başkanı Erkan Yılmaz, Yardımcı Antrenörler Oğuz Can Koral ve Anıl Cırıkcıoğlu, futbolcular Oğuz Yılmaz, Okan Eken, Yiğit Ali Bayrak ile Mustafa Alptekin Çaylı, Spor Lisesi’nde düzenlenen programda öğrencilerle bir araya geldiler.

Programın hemen başında gençlere seslenen As Başkan Erkan Yılmaz: “Sizlere Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün, Yönetim Kurulumuzun ve Teknik Direktörümüz Sayın Levent Eriş’in selamını getirdik. Öğrencilerimizle buluşma etkinlikleri kapsamında bugün ikinci programımızı Spor Lisemizde yapıyoruz. Spor Lisemiz Kastamonu için büyük bir değer oldu. Hep birlikte sahip çıkacağız ve destekleyeceğiz. Gençler sizleri ailelerinizle birlikte Gazi Stadyumu’ndaki karşılaşmalara davet ediyor, takımımıza tam destek vermenizi istiyoruz. İnşallah bu sezon çok daha güzel günler bizleri bekliyor. Programın düzenlenmesinde katkı sunan okul yönetimimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

Program daha sonra futbolcular ile öğrenciler arasında geçen sohbetle devam etti. Son olarak kurayla 4 öğrenciye takım forması, 1 öğrenciye ise kombine bilet hediye edildi.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan bilgilendirmede ise: “-Öğrencilerimizle Buluşuyoruz- programları kapsamında, ikinci etkinliğimizi Spor Lisesi’nde gerçekleştirdik. Programın en başından sonuna kadar bizleri bağırlarına basan okul yönetimi ve öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Geleceğimiz olan öğrencilerimizden bir de söz aldık; artık takımımıza daha çok destek verecekler ve Gazi Stadyumu’nu dolduracaklar” denildi.

GMG Kastamonuspor'un Amed maçı kadrosu BELLİ OLDU GMG Kastamonuspor'un Amed maçı kadrosu BELLİ OLDU