Kastamonu'da sportif yetenek taraması değerlendirme toplantısı Kastamonu'da sportif yetenek taraması değerlendirme toplantısı

Sinan Yıldız, Kastamonu Merkez İnönü Mahallesi'nde gerçekleşecek muhtarlık seçimlerinde aday olarak karşımıza çıkıyor. Kendi sektöründe edindiği deneyim ve birikimle mahallesine hizmet etmeye talip olduğunu ifade eden Yıldız, adaylığını şu sözlerle duyurdu: "İlimizde çeşitli alanlarda görev yaptım. Şu anda da eczacı kalfası olarak görevimi sürdürüyorum. İnönü Mahallesi'ne yeni projeler ve hizmetler yapmak, hemşehrilerimize daha iyi hizmet vermek için aday oldum."

Yıldız, açıklamasında mahallesine odaklı projeler üzerinde çalışmaya başladığını ifade etti. "İnönü Mahallesi'nde yaşayan hemşehrilerimle buluşmaya, hizmet ve çalışmalarımı anlatmaya başladım. İnşallah muhtar seçildiğimde tüm hemşehrilerime en iyi hizmeti sunmak, birlik ve beraberlik içinde yeni projeleri hayata geçirmek için çalışacağım." diye konuşan Yıldız, destek çağrısında bulunarak şunları ekledi: "Hemşehrilerimden beni desteklemelerini rica ediyorum."

Editör: Serkan Kebecioğlu