Türkiye'de rakı fiyatlarına yeni zam geliyor: İşte detaylar! Türkiye'de rakı fiyatlarına yeni zam geliyor: İşte detaylar!

Kastamonu S.S. Asil-Tur Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Öğrenci ve Personel Servisi Yönetim, Denetim Kurulu Adına Başkan Niyazi Simsar açıklamada bulundu.

ASİL TUR’DAN ZAM AÇIKLAMASI

Yapılan açıklamada: “Türkiye genelinde öğrenci taşıma sektörüne %30 gibi bir zam yapılmıştır. Bilinmesini isterim ki bizim yaptığımız işin riski bu rakamlarla asla ölçülemez bu sektördeki her bir arkadaşımızın bu işi yalnızca geleceğimiz olan çocuklarımızı çok sevdiği için yaptığını bu işi bir ticaret olarak görmediğinden şüphem yoktur. Öyle ki bu kadar riskle bu kadar uğraşıyla bu kadar sermaye ile kimse bu esnaflığı yapmaz. Bu gönül verdiğimiz ve severek yaptığımız işte sizlerde takdir edersiniz ki ülkemizin içinde bulunduğu enflasyon artışları sebebiyle bizlerinde maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Biz de bu artan maliyetlerin tamamını siz değerli velilerimize ve kurumlarımıza bire bir asla yansıtmadık. Ne zaman ki giderler maliyetlerimizi geçti ki o zaman böle bir zam oluşmuştur. Ama gene de biz bire bir artan maliyet giderlerini yansıtmadığımızı ve bu ücretlerin artık maliyetler ne olursa olsun bu dönem sonuna kadar zam olmayacağını bilinmesini isterim anlayışınız için tüm öğrenci velilerimize ve kurumlarınıza çok teşekkür ederim” dedi. (Cengiz MUHZİROĞLU)

Editör: Banu Türkmenoğlu