31 Mart 2024 yerel seçimlerinde açıklanan kesin olmayan sonuçlara göre Seydiler Belediye Başkanı belli oluyor, Seydiler'de ise; mevcut Milliyetçi Hareket Parti'li başkan Mehmet Erdoğan yeniden seçildi.

AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez” AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez”

Mehmeterdogan

MEHMET ERDOĞAN KİMDİR?

18 Ekim 1957 tarihinde Kastamonu ilinin Seydiler ilçesine bağlı İncesu köyünde doğan Mehmet ERDOĞAN, ilköğretim hayatına kendi köyünde başladı. Ortaokul öğrenimini Seydiler ilçesinde tamamladı. Lise öğrenimi için Ankara'ya gitti ve daha sonra lise öğrenimini Kastamonu'da tamamladı. 1979 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Enstitüsünde yüksek öğrenimini bitirdi. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi lisans eğitimini tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığının çok sayıda açmış olduğu seminer ve toplantılara katılım sağlamıştır. Uzun yıllar eğitim camiasında yönetici olarak görev aldıktan sonra Seydiler Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden 2013 yılında emekli oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Seydiler Halkının teveccühü ile Seydiler Belediye Başkanı seçilmiştir.

Editör: Serkan Kebecioğlu