Kastamonu Honsalar Cami emekli İmam Hatibi Muzaffer Bal’ın yaptığı dua sonrasında, açılış kurdelesini de Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilcisi Nedim Afacan, Belediye Afet İşleri Müdürü Ahmet Uslu, AK Parti Başkan Yardımcısı Hasan Yağcıoğlu,  Kırçeşme Mahallesi Muhtarı Mustafa Sakallıoğlu, Diyetisyen Sena Açıkgöz birlikte kesti.

Açılış törenine, Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilcisi Nedim Afacan, Belediye Afet İşleri Müdürü Ahmet Uslu, AK Parti Başkan Yardımcısı Hasan Yağcıoğlu,  Güventur Başkanı Faruk İsmaoğlu, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Metin Kuşcu, Kırçeşme Mahallesi Muhtarı Mustafa Sakallıoğlu, İnönü Mahallesi Muhtarı Necati Efehüseyinoğlu, Türk Sağlık Sen Kastamonu Şube Başkanı Cengiz Büyükkapucu, Daday Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metehan Babaş, İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinden emekli İlyas Yazımcı, Yazımcı Avukatlık Bürosu Sahiplerinden Av. Devlethan Yazımcı başta olmak üzere Açıkgöz ailesinin çok sayıda dost ve yakını ile davetlileri katıldı.

sena_aciksoz_diyetisyen3 Kırkçeşme Mahallesi Muhtarı Mustafa Sakallıoğlu’nun torunu olan Diyetisyen Sena Açıkgöz yaptığı açıklamasında, “Türkiye’nin en güçlü EMS cihazı’nı (EMS BODY PRO) Kastamonu’ya biz getirdik. Cihazımızda 30 dakikada 30 bin mekik etkisi gücü var. Ofisimizde yağ yakımı, kas gelişim, bölgesel incelme, ödem, ameliyatsız vücut şekillendirme gibi hizmetleri veriyoruz. Bu mutlu, sevinçli ve heyecanlı günümüzde yanımızda olan tüm herkese, emeği ve katkısı geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Kastamonu Belediye Meclis Üyesinin ACI GÜNÜ Kastamonu Belediye Meclis Üyesinin ACI GÜNÜ

(Cengiz MUHZİROĞLU)

Muhabir: Cengiz MUHZİROĞLU