GMG Kastamonuspor PFDK’ya sevk edildi GMG Kastamonuspor PFDK’ya sevk edildi

Takıma birçok takviyede bulunan Kastamonuspor, Etimesgut’u özellikle kanatlardan vurmayı planlıyor.

Gmgkastamonusporikincidevreyehazırlıklı (2)

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta ligin ilk devresini en yakın takipçisi Iğdır Futbol Kulübü ve Amedspor’un 7 puan önünde lider olarak tamamlayan GMG Kastamonuspor, ikinci devre hazırlıklarını da devam ettiriyor. Devre arasında Antalya’da kampa giren ve takıma birçok oyuncu takviyesinde bulunan Kastamonuspor, Kastamonu’ya dönüş yaparak İsmail Dikmenli Spor Tesisleri'nde ikinci devre hazırlıklarını sürdürdü. Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan fakat istediği sonuçları alamayan Etimesgut Belediyespor ile Pazar günü Gazi Stadyumu'nda kendi seyircisi önünde saat 14.00’da karşılaşacak olan Kastamonuspor, ikinci devreye de galibiyetle başlamak istiyor. Bu sebeple özellikle Etimesgut Belediyespor’u kanat organizasyonlarıyla defansı açmayı planlayan Kastamonuspor, karşılaşmadan galibiyet çıkartarak yeni transferleriyle de rakiplerine gözdağı vermek istiyor.

Oldukça hırslı ve çekişmeli geçen antrenmanlarda yeni transferlerle forma kapma yarışının da başladığı Kastamonuspor’da teknik heyet ve yönetiminde yüzlerinin güldüğü görüldü.

LEVENT ERİŞ: “YOĞUN BİR TEMPODA GEÇECEK OLAN İKİNCİ DEVREYE HAZIRLIKLIYIZ”

Şehrin beklentilerinin olduğunu ve bunu gerçekleştireceklerine inandıklarını söyleyen Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş, “Ligin ikinci devresinde birbirinden değerli, müthiş takımlar yine sahne alacak. Takımlar takviyeler yaptılar, eksik olan bölgelere oyuncular aldılar, hedeflerini bir kez daha gözden geçirdiler. Bu 20 günlük sürede toparlanma şansı elde ettiler. Bazıları hoca değişikliğine gittiler. Zaten çok zorlu olan bir ligde daha zorlu bir lig bekliyor. Şampiyonluk mücadelesi veren, kümede kalma mücadelesi veren, Play-Off mücadelesi veren; yoğun bir tempoda dönem geçecek. Biz bunların hepsine hazırlıklıyız. Hepsiyle gerçekten mücadele edebilecek kadar kaliteli bir takımız. İlk devresi itibariyle son derece başarılı geçen bir süreçti. İlk devreyi tamamen unutup yeni bir sayfa açan, bütün takımların sıfır puanda olduğu bir döneme başlayacağız gibi düşünüyoruz. Bu ligde alabildiğimiz en yüksek puanı almak istiyoruz. Hayallerimiz var. Beklentilerimiz var. Şehrimizin hayalleri var. Taraftarımızın beklentileri var. Biz bunları gerçekleştirmek istiyoruz. Biz de kendimize uygun takviyeler yaptık. Bu ligin çok değerli oyuncularını aldık. Üst ligden de oyuncu aldık. Eksik olan bölgelerimize, ihtiyacımız olan bölümlerde kullanabileceğimiz çok değerli evlatlarımızı takviye ettik. Hepsinin bize katkısının sonuna kadar iyi olacağını düşünüyorduk. Zaten çok iyi bir aileydik. Bu ailenin devam etmesi için tüm çabayı göstererek sene sonunda da istediğimiz amaca ulaşmayı arzu ediyoruz” dedi.

Gmgkastamonusporikincidevreyehazırlıklı (1)

Kaynak: İHA-Vedat Yunus İkizoğlu