İSTANBUL (AA) - Samsung, satış kanalında sunduğu alışveriş deneyimini daha pratik ve kullanıcı dostu hale getirmek amacıyla samsung.com adresini yeniledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Samsung, yeni arayüzü ile alışveriş yapacak kullanıcılarına cazip indirimler sunuyor. Şirket, samsung.com'un yenilenen yüzüyle alışveriş deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılarına, Samsung Shop uygulamasını indirmeleri ve Samsung Account ile giriş yapmaları durumunda, 30 Haziran'a kadar HOSGELDIN10 koduyla ilk alışverişlerinde seçili ürünlerde yüzde 10 indirimden faydalanabileceklerini duyurdu.

Kullanıcılar ayrıca, samsung.com web sitesine Samsung Account ile giriş yapması durumunda 30 Haziran'a kadar HOSGELDIN5 koduyla ilk alışverişlerinde seçili ürünlerde yüzde 5 indirim fırsatı elde edecek.

samsung.com tüketicilerini yeni ve kullanıcı dostu arayüzün yanı sıra, daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Tüketiciler randevulu teslimat sistemiyle samsung.com ya da uygulama üzerinden aldıkları ürünlerin teslim edilmesini istedikleri tarihi kendileri belirleyebilecek.

Şirket, tüketicilerin alışverişlerinde puan kazanabilecekleri ve yeni alışverişlerinde kazandıkları puanları kullanabilecekleri Samsung Rewards programını da yakında tanıtmayı planlıyor.

Gram altın güne rekorla başladı: Fiyatlar ne durumda? Gram altın güne rekorla başladı: Fiyatlar ne durumda?

İndirim olanaklarından faydalanmak ve yenilenen arayüzü ile Samsung'un online mağaza deneyimini keşfetmek isteyen tüketiciler, Samsung'un web sitesini ziyaret edebiliyor.

Kaynak: aa