Ligde liderlik koltuğunda oturan Amed Sportif Faaliyetler’in 65, ikinci sırada yer alan GMG Kastamonuspor’un 64, üçüncü sırada bulunan Alagöz Holding Iğdır FK’nın ise 59 puanı bulunuyor.

AMED’İ ZOR MAÇLAR BEKLİYOR

Amed Sportif Faaliyetler kalan 7 haftada birbirinden zorlu rakiplerle karşı karşıya gelecek.

Bu hafta sahasında 24Erzincanspor’u ağırlayacak olan Diyarbakır temsilcisi önümüzdeki hafta ise Fethiyespor’a konuk olacak.

Tosya U15 Kız Güreş Takımı, Türkiye Şampiyonası için Sivas’a hareket etti Tosya U15 Kız Güreş Takımı, Türkiye Şampiyonası için Sivas’a hareket etti

Yine deplasmanda GMG Kastamonuspor ve Somaspor gibi dişli takımlarla mücadele edecek olan Amed, sahasında ise Iğdır FK ve Menemen FK’yı konuk edecek.

Gmg Kastamonuspor (1)-5

KASTAMONUSPOR TÜM MAÇLARINI KAZANIRSA ŞAMPİYON

Şuana kadar topladığı 64 puanla ikinci sırada bulunan ve teknik direktör değişikliğinin ardından oynadığı 5 maçı da kazanan GMG Kastamonuspor’un kendi göbeğini kendi kesme şansı bulunuyor.

Kırmızı Siyahlılar kalan 7 haftada tüm maçlarını kazanması durumunda rakiplerinin aldığı sonuçlara bakmaksınız şampiyonluğunu ilan edebilecek.

Kalan 7 haftada İskenderunspor, Belediye Derincespor, Karaman FK ve Arnavutköy Belediyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz Gazi Stadı’nda ise Uşakspor, Amed Sportif Faaliyetler ve Isparta 32 Spor’u konuk edecek.

IĞDIR’IN ŞAMPİYONLUK İHTİMALİ NEREDEYSE TÜKENDİ

Diğer taraftan grubun en pahalı takımı konumunda bulunan Alagöz Holding Iğdır FK’nın ise şampiyonluk ihtimali neredeyse tükendi.

Son 7 haftaya lider Amed Sportif Faaliyetler’in 6 puan gerisinde giren Iğdır temsilcisi şampiyonluk için rakiplerinin büyük bir hata yapmasını bekleyecek.

Iğdır FK kalan maçlarda 68 Aksaray Belediyespor, Uşakspor, Amed Sportif Faaliyetler ve Isparta 32 Spor ile deplasmanda İskenderunspor, Belediye Derincespor ve Karaman FK ile ise sahasında karşı karşıya gelecek.

 Gmg Kastamonuspor (2)-5

SON 7 HAFTADA 3 TAKIMIN KALAN MAÇLARI ŞÖYLE: 

Amed Sportif Faaliyetler (65)

Anagold 24Erzincanspor

Fethiyespor (D)

İnegölspor

GMG Kastamonuspor (D)

Alagöz Holding Iğdır FK

Somaspor (D)

Menemen FK

GMG Kastamonuspor (64)

İskenderunspor (D)

Uşakspor

Belediye Derincespor (D)

Amed Sportif Faaliyetler

Karaman FK (D)

Isparta 32 Spor

Arnavutköy Belediyespor (D)

Alagöz Holding Iğdır FK (59)

68 Aksaray Belediyespor (D)

İskenderunspor  TA

Uşakspor (D)

Belediye Derincespor

Amed Sportif Faaliyetler (D)

Karaman FK

Isparta 32 Spor (D)

Gmg Kastamonuspor (4)

Editör: Banu Türkmenoğlu