Kastamonu il merkezinde Özel Nefes Hastanesi karşısında hizmet vermeye başlayan Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merkezi yetkilisi Uzman Fizyoterapist Bilge Tekin, faaliyetleri konusunda gazetemize açıklamalarda bulundu.

Cihazları hakkında bilgi veren Uzman Fizyoterapist Bilge Tekin şunları söyledi: “Önceki hafta Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik.  Tosya'da 6 yıldır Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merkezimiz hizmet veriyor ve vermeye de devam ediyor. Şimdi de Şubemiz olan Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merkezimizi Kastamonu'ya da açarak hizmet vermeye başladık.

Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merkezlerimiz Pazartesi ve Cuma günleri Tosya şubemizde, haftanın diğer 5 günü de Kastamonu şubemizde hizmet vermeye devam edecek. İlimizde Tek Olan Slimwell Vacu Active cihazımızı haftada 5.000 kalori yağ yakımı, ödem atma, iltihaplı ödem ve ifrazatlarının çözümü ozon, kolajen, vakum,  IR infrared, hava iyobizasyonu, aromaterapi kromaterapi kas gelişimi ve kuvvetlendirme ağrı tedavisi vb gibi sürü hastalığın tedavisinde kullanıyoruz.

Yine Slimwell Roll Shape ile selülitleri 10 seansta gözle görülür etki yaptırarak kol bacak göbekte sarkma tedavisi, birikmiş göbek ve çevresi yağlanması, bel kalça ve çevre yağlanması selülit ve bacaklarda yağlanma, kan dolaşımını hızlandırıp bütün sarkma ve selülitlerin yok olması için tedavimizi gerçekleştiriyoruz. EMG body Plus cihazı da bir tür kas kuvvetlendirici olup yağ yakımını hızlandırarak incelme sağlıyor ve yarım saatte 25 bin mekik ve 25 bin squat etkisi yaparak metabolizmayı da hızlandırıyor. Gtos Terapi’yi de 21. yüzyılın fizik tedavi modalitesi, bel boyun fıtığı gibi birçok ortopedik rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanıyoruz.”

(Cengiz Muhziroğlu)

DSC_1979DSC_1978

Kastamonu'da 24 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi? Kastamonu'da 24 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi?