GMG Kastamonuspor, bu sezon dikkat çeken bir performansa imza atıyor.

Tarihinin en iyi sezon başlangıcına imza atan Kırmızı Siyahlılar, namağlup yoluna devam ediyor. Oynadığı 6 karşılaşmanın 5’ini kazanan, zorlu Iğdır deplasmanından ise 1 puan çıkartan GMG Kastamonuspor, topladığı 16 puan ve bir maç eksiğiyle lider Amedspor’un ardında ikinci sırada yer alıyor.

Son 4 sezon baz alındığında, 16-17 puan ortalamasına 15 maçta ulaşan temsilcimiz, bu sezon ise sadece 6 maçta 16 puana uzandı.

KSK İYİ GİTTİKÇE,

ŞEHİR DE HAVAYA GİRİYOR

GMG Kastamonuspor’daki iyi gidişat şehri de etkiliyor.

Geçtiğimiz haftalara oranla şehirde GMG Kastamonuspor daha çok konuşulur oldu. Uzun bir aranın ardından 7’den 70’e çok sayıda taraftar formasını giyerek maçlara gelmeye başladı.

Teknik Direktör Levent Eriş’te bu konuya dikkat çekiyor. Hafta içi düzenlediği basın toplantısında konuşan Eriş şunları söylemişti:

“Şehirde 7’den 70’e herkes maça gelirken formayla gelmeye başladı. Biz takım olarak maç önceleri otobüsümüzle şehrin içinden geçiyoruz. Kendi halkımızla coşkuyla birlikte stadyuma girelim diye. Sağ olsunlar baktım ki aileler anneli, evlatlı, babalı veya dedeli torunlu formaları giymişler, maça geliyorlar. Bu beni çok sevindiriyor. Bunu söylerken bile tüylerim diken diken oluyor. Çünkü biz bu şehrin ayağa kalkmasını istiyoruz. Futbol adına ayağa kalkmasını istiyoruz. Gelişimi için ayağa kalkmasını istiyoruz. Biz onlarla beraber bu şehri büyütmek istiyoruz, futbol şehri olarak büyütmek istiyoruz. Hedefe onlarla beraber gitmek istiyoruz. Bunu başaracağız, bunu birlikte başaracağız, bunu birlikte başarırken de onların desteğine, onların yanımızda olmasına çok ihtiyacımız var.”

SON 4 SEZON

2020-2021 Sezonu    15 MAÇ – 16 PUAN

2021-2022 Sezonu    (Afet nedeniyle oynanmadı)

2022-2023 Sezonu    15 MAÇ – 17 PUAN

GMG Kastamonuspor'un Amed maçı kadrosu BELLİ OLDU GMG Kastamonuspor'un Amed maçı kadrosu BELLİ OLDU

2023-2024 Sezonu    6 MAÇ – 16 PUAN