Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) sezona fırtına gibi giren Özel İdare KHS’de Teknik Direktör Mesut Okumuş, yakaladıkları form grafiğini sürdürmek istediklerini söyledi.

Deplasmanda Alaçamspor’u 2-1, sahasında ise Bartınspor’u 3-1 mağlup eden temsilcimizde yakalanan form grafiğinin anahtarı ‘iyi çalışmak’ oldu.

Sezona iyi hazırlandıklarının altını çize genç teknik adam, “Sezona sonuna kadar bu form grafiğimizi sürdürüp şampiyonluk yarışında yer almak istiyoruz” dedi.

Hazerbey’de Kırmızı-Siyah coşku Hazerbey’de Kırmızı-Siyah coşku

Galibiyet serisini bu hafta sonu deplasmanda oynayacakları Niksar Belediyespor maçında da sürdürmek istediklerini vurgulayan Okumuş şunları söyledi:

“Sezon öncesi iyi bir kamp dönemi geçirdik. Takım olarak yaptığımız çalışmaların karşılığını sahada alıyor olmak bizi mutlu ediyor. Sezonun ilk maçında Alaçamspor’u 2-1 mağlup etmiştik. Bu galibiyetle birlikte sahamızda oynayacağımız Bartınspor maçının önemi daha da artmıştı. Bartın karşısında iyi bir oyunla 3 puana uzandık. Futbolcularımı sergiledikleri performanstan ötürü tebrik ederim.”

“MAÇ MAÇ İLERLİYORUZ”

“Hafta içerisinde gerçekleştireceğimiz antrenmanlarla Niksar Belediyespor maçına hazırlanacağız. Şuandan itibaren bütün odağımızı bu maça verdik. Maç maç ilerlemek ve her hafta form grafiğimizi yukarıya çekmek istiyoruz. Alaçamspor ve Bartınspor karşısında aldığımız galibiyetleri bu hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Niksar Belediyespor maçıyla taçlandırmak istiyoruz.”

 

Fotoğraflar: Cebrail KELEŞ