Turizm Fakültesi’nden Park Dedeman ziyareti Turizm Fakültesi’nden Park Dedeman ziyareti

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun kısa süre önce bir araya geldiği ve gezi sözü verdiği özel bireylerin Trabzon yolculuğu bu sabah başladı.

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun yönetiminde sosyal projelerde öncü bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Kastamonu Belediyesi bu noktada çok kıymetli bir adım daha atarak özel bireyler ve ailelerini Trabzon gezisine gönderdi. Sosyal ve kültürel faaliyetlere oldukça önem veren Başkan Vidinlioğlu, kısa bir süre önce Kastamonu Belediyesi Karaçomak Mesire Alanında özel bireyler ve ailelerini misafir ederek onların eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamıştı. Başkan Vidinlioğlu burada özel bireyler ve ailelerine bir söz de vererek onları geziye gönderme taahhüdünde bulunmuştu. Vidinlioğlu’nun vermiş olduğu bu söz dün gerçek oldu ve özel bireylerin Trabzon gezisi başladı.

Başkan Vidinlioğlu konuyla ilgili olarak; “Kastamonu Belediyesi olarak sosyal çalışmalar ve kültürel projelere çok büyük önem veriyoruz. Hemşehrilerimizin refahı, mutluluğu ve huzuru için bu noktada sürekli olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Konserler, geziler, tiyatrolar gibi birçok etkinlikle hemşehrilerimizi buluşturuyoruz. Tabi bu noktada özel bireylerimiz için de ayrı bir parantez açıyoruz. Onların da mutluluğu için her zaman çalışmaktayız. Geçenlerde bir araya geldik. Karaçomak Mesire Alanımızda onları ve ailelerini ağırladık. Mutlu oldular. Onların hayatlarına küçük dokunuşlar dahi yapsanız mutluluklarının değeri paha biçilemez büyüklükte oluyor. O sebeple oradaki buluşmamızda bir söz daha vermiştik. Çok fazla gezip görme imkanlarının olmadığı bir gezi planlaması yapalım dedik. Bugün bu sözümüzü yerine getirdik. Onların yüzü güldükçe biz de mutlu oluyoruz. Şehrimiz için, hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Özel bireyler ve aileleri de Trabzon gezisi için Başkan Vidinlioğlu’na teşekkür ettiler.

WhatsApp Image 2023-10-16 at 11.25.45 (2)

WhatsApp Image 2023-10-16 at 11.25.44 (1)WhatsApp Image 2023-10-16 at 11.25.44