AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıklayan SMMMO eski başkanı Yaşar Özdemir’i ağırlayan Kastamonu Kahveciler Odası Başkanı Özkan Musaoğlu, “Her daim yanındayız ve destekçisiyiz” dedi.

Cide’nin sevilen ismi Belediye Meclisine aday adayı Cide’nin sevilen ismi Belediye Meclisine aday adayı

AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıklayan SMMMO eski başkanı Yaşar Özdemir, Kastamonu Kahveciler Odası Başkanı Özkan Musaoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti diye getiren Özkan Musaoğlu, “Bizler Kastamonu’da halkın nabzını tutan, dertlerini ve sevinçlerini dinleyen bir meslek dalıyız. Bu konudaki bilgi ve birikimimizi kendisine dile getirdik. İnsanların beklentilerini ve istemediklerini samimi bir ortamda paylaşma imkanımız oldu. Alışa gelmişin dışında, fikir ve önerilerimizi notlar alması ve bu notları kendisinin aday olamaması durumunda aday olacak kişiye ileteceğim demesi gerçekten tarafımızdan takdirle karşılanmıştır” dedi.

“Kastamonu’da bazı şeylerin düzelmesi,  şeffaf, sürdürülebilir bir yönetim anlayışının gelmesi, genç ve dinamik yapıların göreve getirilmesi,  şanlı Kastamonu tarihinin tekrar canlanması bir Kastamonu’lu olarak bizlerinde en büyük dileği ve istediğidir” diyen Özkan Musaoğlu, “Kastamonu gerek şanlı tarihi, gerek maneviyatı, gerek doğası ve gerekse coğrafik konumu ile Türkiye’nin göz bebeğidir. Memleket için taş taş üstüne koyan, bu memleketin dertleri ile dertlenen, maksadı sadece memleketine hizmet etmek olan herkes bizim için bir değerdir. Bu manada Yaşar Özdemir başkana çıktığı bu kutlu yolda muvaffakiyetler diliyoruz. Kastamonu Kahveciler Odası Başkanlığı olarak her daim yanındayız ve destekçisiyiz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-08-27 at 12.19.21