Kastamonu'nun sevilen güzellik merkezi Naturel Kuaför, 25 yıllık deneyimi ve titiz hizmet anlayışıyla yeni bir başlangıca imza attı. Yılların tecrübesiyle edinilen bilgi ve birikimi, müşterilerine daha geniş ve modern bir ortamda sunmak için Naturel Kuaför ve Güzellik Merkezi, Özel Anadolu Hastanesi’nin yanına yaptırdığı yeni merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Naturel Kuafor (3)

Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışını daha da geniş kitlelere ulaştırmak için adımlar atan Naturel Kuaför, açılış töreninde AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekçi, Belediye Başkanı Hasan Baltacı, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, şehrin önde gelen iş insanlarını, kurum müdürlerini, sektörün önemli isimlerini, müşterilerini ve iş ortaklarını bir araya getirdi.

Açılış etkinliğinde katılımcılar, Naturel Kuaför'ün yenilikçi vizyonunu ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha deneyimleme fırsatı buldu. Birbirinden özel gösteriler, ikramlar ve hediyelerin yer aldığı tören katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Naturel Kuaför ve Güzellik Merkezi'nin sahipleri Metin Gök, Hüseyin Gök ve Fatih Dengim, açılış konuşmasında, "25 yıldır Kastamonu'nun güzelliğine güzellik katan Naturel Kuaför olarak, yeni şubemizle birlikte müşterilerimize daha geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Naturel Kuafor (2)

Kastamonu'da 19 Mayıs coşkusu! 1919 metrelik Türk bayrağıyla yürüdüler Kastamonu'da 19 Mayıs coşkusu! 1919 metrelik Türk bayrağıyla yürüdüler

Naturel Kuaför ve Güzellik Merkezi'nin yeni şubesi, modern tasarımı ve donanımıyla müşterilerine konforlu ve keyifli hizmet sunmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, güzellik ve bakım alanında iyi hizmet sunmaya devam edecek olan Naturel Kuaför, Kastamonu'nun güzellik ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecek. (Cengiz MUHZİROĞLU)

Naturel Kuafor (6)Naturel Kuafor (4)

Muhabir: Cengiz MUHZİROĞLU