Kastamonu Belediyespor evinde kaybetti Kastamonu Belediyespor evinde kaybetti

2023 Avrupa Oyunları'nda bronz madalya kazanarak 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılım hakkı elde eden Gizem Özer, şimdi de Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını sürdürüyor. Kastamonu Olimpiyat Hazırlık ve Kamp Eğitim Merkezi'nde yoğun bir şekilde çalışan milli sporcu, altın madalya için yumruklarını sallıyor.

Gizem Özer, yaptığı açıklamada, "Önümüzde Avrupa Şampiyonası ve olimpiyatlar var. Sabah akşam, haftanın 6 günü çok yoğun şekilde çalışıyorum. İnşallah güzel bir başarı sağlayacağımıza inanıyorum. Takım halinde de şampiyon olup döneceğiz." dedi.

Milli Boksör Kastamonu'da Hazırlanıyor (4)Milli Boksör Kastamonu'da Hazırlanıyor (2)Milli Boksör Kastamonu'da Hazırlanıyor (1)

Özer, "Daha önce Avrupa şampiyonu olmadım. İnşallah katılacağım Avrupa Şampiyonası'nda şampiyon olup İstiklal Marşı'mızı okutmak nasip olur." şeklinde konuştu.

Olimpiyatlarla ilgili de görüşlerini aktaran Gizem, "Üzerimizde çok ağır bir yük var. Kişisel çıkarlarımız değil, ülke meselesi. Orada ülkemiz için tüm savaşı vereceğiz. Güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum." dedi.

Kaynak: Anadolu Ajansı