Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu’da ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye başladı. Araç ve İhsangazi ilçelerinde kongreler tamamlanırken, Araç İçe Başkanlığına mevcut Başkan Fikri Yazan, İhsangazi ilçesinde ise yine mevcut Başkan Yılmaz Köklüoğlu MHP İlçe Başkanı olarak görevlerine devam edecekler.

MHP Kastamonu İl Başkanlığı tarafından kongre süreciyle alakalı yapılan açıklama:
“Milliyetçi Haraket Partisi Genel Merkezimiz tarafından Kastamonu İlçe Kongre takvimimiz Araç ve İhsangazi ilçelerimiz ile başlamıştır.

Kongrelerimizde Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Sayın Emre Şahin, İl yönetim kurulu Üyeleri, M.Y.K. Üyesi Sayın Yüksel Aydın, Merkez İlçe Başkanı Sayın Hüseyin Kapulu, Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. R.Galip Vidinlioğlu, İhsangazi Belediye Başkanı Sayın Hayati Sağlık, önceki dönem MYK Üyesi Sayın Tarık Ziya Çağılcı, önceki dönem İl Başkanı 24. ve 25.Dönem Milletvekili Sayın Emin Çınar, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, KAÇEP İl Sorumlu Başkanı Sayın Av. Serap Uzunsokaklı, STK Başkan ve yöneticileri, Cumhur ittifakı İlçe Başkanları ve yöneticileri ve kıymetli hemşerilerimizin katılımları ile gerçekleşmiştir.

Araç İlçe Başkanlığı kongremizde mevcut İlçe Başkanı Sayın Fikri Yazan İhsangazi İlçe Başkanlığı görevine yine mevcut ilçe başkanı Sayın Yılmaz Köklüoğlu görevlerine devam etmektedir. 

Kongrelerimizde bugüne kadar görev yapan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, yeni yönetimlerde görev alacak arkadaşlarımıza üstün başarılar diliyoruz.”