31 Mart’ta yapılacak seçimlere Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, saha ziyaretlerini sürdürüyor. Hafta sonunu yoğun bir tempoda geçiren Yüksel Aydın, Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Muhabbet Gecesi programına katıldı, KastaMall Alışveriş Merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tunceli ismini kaldırıp Dersim'e çevirdiler: Hesap askıya alındı! Tunceli ismini kaldırıp Dersim'e çevirdiler: Hesap askıya alındı!

Ziyaretlerinde gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yüksel Aydın, karşılaştığı yoğun ilginin kendisine güç verdiğini, heyecan kattığını ifade etti. Gençlerin istek ve taleplerini dinleyen Aydın, gençlere kendileri için hazırladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

‘En değerli hazinemiz gençliğimiz’ vurgusu yapan Yüksel Aydın, gençlere yönelik Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş projeler hazırladıklarını söyledi.

Gençlerle olan her buluşmasında Türkiye'nin geleceği olan gençliğin önemine vurgu yapan Aydın, gençlerin ülkenin geleceği ve teminatı olduğunu belirterek: “Gençlerimizin hem şehrimiz hem de ülkemiz için yararlı bireyler olarak yetişmeleri için gereken her türlü desteği vermeye hazırız. Gençlerimize her alanda güzel fırsatlar, güzel imkanlar sunmamız gerektiğini iyi biliyoruz. Gençlerimizin her alanda donanımlı birer birey olabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Gençlerimizin kişisel ve profesyonel gelişimlerini desteklemek için eğitim, spor ve kültürel faaliyetlere erişimlerini arttıracağız. Bu anlamda gençlerimize yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlere daha fazla ağırlık vereceğiz. Gençlerimizden gelen her talebi kendimize emir addederek çalışacağız. Gençlerimiz isteyecek biz de yerine getireceğiz. Özellikle Belediyemiz bünyesinde kurulan ve gençlerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşan KASMEK’te gelecek taleplere göre kapasiteyi arttıracağız. Gençlerimizin toplumda aktif roller üstlenmelerini teşvik etmek ve onların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için çalışacağız” dedi.

Gençlerin fikirlerine büyük önem verdiğini ve gençlere güvendiğini vurgulayan Aydın, göreve geldiği takdirde gençler için daha çok çalışacağının ve projeler üreteceğinin sözünü verdi.

Editör: Mehmet Salman