Milletvekili Mehmet Aşıla Tosya'ya geliyor Milletvekili Mehmet Aşıla Tosya'ya geliyor

Taşköprü’de vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Emre Şahin, “Taşköprü Sarımsağı bu topraklarda yetişen ve namını tüm dünyaya yaymış bir ürünümüzdür. Taşköprü sarımsağının daha iyi noktalara gelmesi için “Üretken Belediyecilik” anlayışımız ile ülke çapında bir pazar oluşmasını hep birlikte sağlayacağız” dedi.

Taşköprü’de vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Emre Şahin, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanlığımız olarak yetki alanımızda bulunan ilçelerimizin birçoğunda Belediye Başkan Adaylarımızla tam kadro sahadayız” dedi.

Mhp İl Başkani Emre Şahi̇n (3)

MHP Taşköprü İlçe Başkanı Rıdvan Uçar ve Taşköprü Belediye Başkan Adayı Yıldıran Yüksel ile birlikte ziyaretler gerçekleştiren Şahin’in açıklamaları şöyle: “Bir yandan Merkez ilçe çalışmalarımızı yürütürken diğer taraftan da ilçe adaylarımız ile beraber saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bu kapsamda Taşköprü ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Taşköprü İlçe Başkanımız Sayın Rıdvan Uçar ve Taşköprü Belediye Başkan Adayımız Sayın Yıldıran Yüksel ile birlikte Taşköprü Sarımsak pazarında pazarcı esnaflarımızla bir aradaydık. Üreticinin sorunlarını ve son tüketiciye ulaşmasında ki satış zincirini birlikte istişare etme fırsatı bulduk. Taşköprü Sarımsağı bu topraklarda yetişen ve namını tüm dünyaya yaymış bir ürünümüzdür. Taşköprü sarımsağının daha iyi noktalara gelmesi için “Üretken Belediyecilik” anlayışımız ile ülke çapında bir pazar oluşmasını hep birlikte sağlayacağız. Taşköprü Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Çatal ile ilk kez Milliyetçi Hareket Partisi Kadroları ile buluşturduğumuz Taşköprü Belediyemizi bu dönem de kıymetli Taşköprülü hemşehrilerimizin destekleri ile Belediye Başkan Adayımız Sayın Yıldıran Yüksel beyle devam ettireceğimize canı gönülden inanıyorum.  Milliyetçi Hareket Partisi olarak, sıkmadık el, ayak basmadık alan bırakmayacağız. Çalışmalarımız; yorulmadan, durulmadan, gece-gündüz demeden devam edecektir.”  (Kastamonu İstiklal Gazetesi)

Mhp İl Başkani Emre Şahi̇n (2)

Editör: Banu Türkmenoğlu