Eriş’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde oldu;
 

"Sezon başında başladığımız bolu kampında henüz yeni hiçbir oyuncunun olmadığı ve bu süreçte geçtiğimiz sezondan kalan ve de ligin ilk haftalarında başladığımız dönemde hiç kimsenin play-off şansı bile vermediği ama süreçte sürdürdüğümüz çok düzenli, isabetli ve ekonomik transfer politikasıyla aldığımız yeni az ama öz oyuncularımızla, harika bir takım birlikteliği ve oyun planını uygulayıp, Kastamonuspor tarihinin en büyük rekorlarıyla ilk devreyi rakiplerin inanılmaz bütçe ve sayılarıyla kurulan şampiyon adayı takımların önünde 7 puan farkla lider bitirdik. 

Kastamonu bir değerini daha yitirdi Kastamonu bir değerini daha yitirdi


Lakin, ligin 2 devresinin başlangıcında oynamış olduğumuz ilk iki haftasında yaşanılan iki mağlubiyet ve sonrasında 4 maçta kaybedilmeyen ama alınan 6 puanın ardından, benim için bu yaşamda ve sektörde yeri inanılmaz farklı olan değerli başkanım, Cengiz Aygün ile yaptığımız değerlendirmeler sonucunda, Kastamonuspor gibi yarattığımız çok güzel bir aileden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Kıymetli Başkanıma ve Aygün ailesine, yönetim kuruluna, çok sevdiğim, onlarla çalışmaktan onur ve gurur duyduğum oyuncularıma kulübümüzün sevgili personeline ve tabii ki de bizleri sevdiğini Kastamonuspor sevdalılarına teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Sevgi ve saygılarımla” ifadelerini kullandı.

“Kendine iyi bak güzel adam”

GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Cengiz Aygün, Eriş’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya yorum olarak; “Biz ayrılmadık her zaman Levent hocam ile beraberiz, her zaman istişare edeceğiz, konuşacağız. Sadece kendinizi Kastamonu’da olmayacak o kadar. Kendine iyi bak güzel adam“ dedi.

Editör: Ercan Çatal