AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

Küre’yi güven duyulan bir yere kavuşturmak için YRP’den aday oldum”

Mustafa çağır yaptığı açıklamasında, “2024 Yerel seçimlerinde Milli Görüşün temsilcisi olan Yeniden Refah Partimizden Ülkem Partimizin desteğiyle Küre ilçemiz için belediye başkanı adayı olduk..  Yıllardır maalesef ilçemize olan güven azalmış her geçen gün kan kaybeder hale gelmiştir. 
Bizleri aday olmamamızda en büyük etken bizler memleketimizi ağlaya ağlaya terk etmek zorunda kaldık. Bizleri güle güle memleketimize geri getirecek olan gurbete gitmek zorunda kalan kardeşlerimiz olmuştur. Gurbete gitmek zorunda kalan tüm kardeşlerimize sahip çıkmak boynumuzun borcudur diyerekten bu yola çıkıyoruz.
İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltecek vatandaşlarımızın her türlü sorun ve sıkıntılarına çözüm üreteceğiz. Kimseyi sahipsiz yalnız bırakmayacağız. Küre Dağlarına ismini vermiş 3500 yıllık Küre ilçemizi hazırladığımız projeler ile yeniden ayağa kaldıracak, alternatif yeni iş sahaları oluşturarak Küremizin adından söz ettireceğiz.
İnşallah Küre Belediyemizin kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, israf etmeden halkımıza sosyal belediyecilik anlayışını milli görüş belediyeciliği ile tanıştıracağız. İhlaslı ve ahlaklı nesiller yetiştirebilmek çocuklarımıza ve gençlerimize sahip çıkacağız.
Küre ilçemizi milli görüş belediyeciliği ile buluşturacak halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile Küre ilçemiz için mücadele edeceğiz. Biriken ve kronik hale gelen tüm sorun ve engelleri Küre halkımızla birlikte istişare ederek  Allah’ın izniyle aşacağız. Yolumuz hayırlı olsun. Rabbim yar ve yar ve yardımcımız olsun. Allah hayırlara vesile eylesin. Tüm Küre’li hemşerilerimi saygıyla selamlıyor Küre’mizi Milli Görüş Belediyeliği ile buluşturmak için bizler ile birlikte mücadele etmeye davet ediyorum” dedi.  (Cengiz MUHZİROĞLU)
 

Editör: Banu Türkmenoğlu