Küre Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Küre Belediye Başkan Adayı Mustafa Canbaz adaylığı ile ilgili açıklamada bulundu.

Mustafa Canbaz yaptığı açıklama da şunları söyledi, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin tensip ve takdirleriyle İlimizin lokomotif ilçesi Küre'ye Milliyetçi Hareket Parti’sinden Belediye Başkanı Adayı gösterildim.

Bu süreçte beni Küre Belediye Başkan Adayı olarak gösteren başta Genel Başkanımız Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’e, desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen, değerli İl ve İlçe Başkanlarımıza, teşkilatlarımıza, dava arkadaşlarımıza ve bu bayrağı en az benim kadar dalgalandırabilecek aday adayı arkadaşlarımızın destekleri ile her zaman yanımızda hissettiğimiz siz değerli hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Kadir Yalçın: “Tahsin beyle gümrüğe gideceğiz o teleferiği bitireceğim” Kadir Yalçın: “Tahsin beyle gümrüğe gideceğiz o teleferiği bitireceğim”

Çıkmış olduğum bu kutlu yolda bizlere yakışır bir şekilde, ülkü ve dahası gönül birliği ile değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal ve şeffaf belediyeciliğin hayat bulduğu, yaşanılabilir bir İlçe olması hedefiyle, başkan değil Küre'mize hizmetkâr olmaya talibim. Küre için güzel proje ve çalışmalarımız var. İnşallah bunları da bir bir yapmayı Rabbim nasip etsin.

Başta Allah'ın takdiri, siz değerli hemşerilerimin teveccühleri ile İlçemizin Şehrül-Emini olarak bu sancağı ilçemizde dalgalandıracağız İnşallah.

Şehrimizi imar gönülleri ihya etmek için çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin.

Bu vesile ile en kalbi saygı ve muhabbetlerimi sunar, Tüm hemşerilerime hürmetlerimi arz ederim.

Allah yar ve yardımcımız olsun”.

Mustafacanbazmhpküre

(Cengiz MUHZİROĞLU)

Editör: Ercan Çatal