Üniversite Senato Salonu’nda yapılan toplantıya, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kasım Yenigün, Prof. Dr. Mehmet Atalan, Prof. Dr. Ömer çük ve senato üyeleri katıldı.

Kastamonuüniversitesisenatosundanyılınilktoplantısı (2)

Toplantı, Kalite Koordinatörlüğü tarafından akademik birimlerin geçmiş yıllardaki performans raporları ile 2024 yılı öngörülen hedefleri ve genel faaliyetlerin raporlanmasıyla ilgili bilgilendirme sunumu ile başladı.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, toplantıda yaptığı konuşmada, yeni yılın ilk senato toplantısının hayırlı olması temennisinde bulunarak, 2024 yılının hedefleri ve planlanan çalışmalar hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Rektör Topal ayrıca, Kalite Koordinatörlüğü tarafından sunulan raporlamaların gelecek için önemli bir rehber olduğunu vurguladı.

Kalite Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Ali Vasfi Ağlarcı'nın gerçekleştirdiği sunumda, Kalite Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan hedef faaliyet planı detaylı bir şekilde senato üyelerine aktarıldı.

İhsangazi ilçesinde akıl oyunları turnuvasında birinci olan öğrenciler ödüllendirildi İhsangazi ilçesinde akıl oyunları turnuvasında birinci olan öğrenciler ödüllendirildi

Senato toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

Kastamonuüniversitesisenatosundanyılınilktoplantısı (1)

Editör: Ercan Çatal