Özellikle yağmur ve kar yağışı sonrasında ortaya çıkan çatı dilatasyon bölmelerinden gelen su sızıntılarıyla mücadele eden hastane yetkilileri, mevcut durumu düzeltmek için çaba harcıyor.

İnebolu Genel Cerrahi Uzmanına kavuştu İnebolu Genel Cerrahi Uzmanına kavuştu

Ayrıca, hastanenin hizmet kalitesini artırmak amacıyla yeni polikliniklerin yapımı da hız kesmeden devam ettiği ifade edildi. Hastanede göreve başlayan uzman doktorların daha etkin hizmet verebilmesi için ek poliklinik odalarının her hafta sonu yapıldığı belirtiliyor.

Hastane tarafından yapılan çalışmalara ilişkin şu ifadelere yer verildi:
"Hastanenin çocuk hastalarının psikolojik ve görsel ihtiyaçlarına yönelik olarak, Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katkılarıyla duvar boyama çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmaların, hastaların hastane deneyimini olumlu yönde etkilemesi hedeflenmektedir.

Hastane yönetimi, hijyen standartlarını sağlamak ve temizlik konusundaki hassasiyetini vurgulamak adına her cumartesi günü detaylı temizlik işlemlerini rutinleştirmiştir. Ayrıca, hastanenin genelinde haşere ve diğer böceklerle mücadele amacıyla ilaçlama hizmeti de sağlanmıştır."

Keah Haftasonu Mesaisi (8)Keah Haftasonu Mesaisi (7)Keah Haftasonu Mesaisi (4)Keah Haftasonu Mesaisi (5)Keah Haftasonu Mesaisi (2)Keah Haftasonu Mesaisi (3)Keah Haftasonu Mesaisi (1)

Editör: Serkan Kebecioğlu