Adalet Bakanı Tunç, Bartın'da bayramlaşma programlarına katıldı: Adalet Bakanı Tunç, Bartın'da bayramlaşma programlarına katıldı:

Devrekani Belediye Başkanı Engin Altkukılaç’ı makamında ziyaret eden milletvekilleri, ilçenin gelişimine katkı sağlayan yatırımlar hakkında bilgi aldılar. Ziyaretleri sırasında, Devrekani'nde tamamlanan ve devam eden projeleri de yerinde gözlemleme fırsatı buldu.

Başkan Altkukılaç, projelerin ilçeye kazandırılması sürecinde AK Parti milletvekillerinin desteklerinden övgüyle bahsederek teşekkürlerini iletti. Başkan Altkukılaç, yaptığı açıklamada, "İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz projeleri, hükümetimizin ve siyasi büyüklerimizin destekleriyle hayata geçiriyoruz. Tamamlanan ve devam eden projelerimiz arasında güneş enerji santrali, su arıtma tesisi ve Devrekani Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi (TDİOSB) gibi önemli yatırımlar bulunmaktadır. AK Parti milletvekillerimiz Halil Uluay ve Fatma Serap Ekmekci'nin ilçemizi ziyaret ederek projelerimizi yerinde incelemesi bizleri memnun etmiştir. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" şeklinde konuştu.

Devrekani Milletvekili Inceleme (1)

Devrekani ilçesinde gerçekleştirilen diğer projelerin de hızla ilerlediğini belirten Başkan Altkukılaç, "Devrekani Kapalı Pazar Yeri Projesi ve Devrekani Kapalı Yüzme Havuzu Projesi gibi önemli projelerimiz, ilçemizin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Bu projelerin hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dedi.

Milletvekilleri

Editör: Serkan Kebecioğlu