Kuzeykent Ulu Cami İmam Hatibi Kadir Demirci’nin duası sonrasında açılış kurdelesi katılımcı protokol tarafından kesildi.

Ecz. Ulaşcan Karakaş’ın sahip ve Mesul Müdürü olduğu Karakaş Eczanesi’nin açılış törenineTürkiye Yol-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet Yolasığmazoğlu, Türkiye Yol-İş Sendikası Kastamonu 2 Nolu Şube Başkanı Sadık Düzgün, Kastamonu Denizbank Şube Müdürü, Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, TOKİ İlkokulu Müdürü Harun Vaysaloğlu, Köy Hizmetleri Emeklileri ve personeli, Sınav Koleji Kurucu Müdürü Şefik Ziya Kocaman, Sınav Koleji Ortaokul Müdürü Fehmi Ercan ve Lise Müdürü Metin Yılmaz,  Kastamonu Eczacılar Odası Başkanlığı’nı temsilen Genel Sekreter Ecz.AytaçKorhan Özcan, Üyeler Ecz. M. Uğur Alp ve Ecz. Zeynep Çakıroğlu ve diğer bazı eczane sahipleri, Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yücel Yılmaz, İşadamı ve esnaflar, başta olmak üzere Karakaş ailesinin çok sayıda dost ve yakını katıldı.

Kastamonu'da 25 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi? Kastamonu'da 25 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi?

Açılış töreninde konuşmalaryapılarak, yeni açılan eczanenin hayırlı ve uğurlu olması dile getirildi.

Eczacı Ulaşcan Karakaş: “Cumhuriyetimizin 100. yılında sahibi olduğum Karakaş Eczanesini ilimize kazandırmak benim için büyük bir onur ve gururdur. Kuzeykent’te sahibi olduğum eczanemizin açılışını bugün gerçekleştirdik. Bu mutlu ve heyecanlı açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayan, açılışımıza katılan, emeği ve katkısı geçen tüm herkese teşekkür ediyorum. Eczanemizi değerli Kastamonulu hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımızla en güzel yerlere getireceğimizden de eminim.  Bugünlere gelmemizi sağlayan sevgili annem Seyhan Karakaş’a, elini sırtıma koyduğunda tüm gücünü ve desteğini hissettiğim sevgili babam Suat Karakaş’a, her zaman en yakın arkadaşım, sırdaşım olan sevgili kardeşim Dr. Ece Su Karakaş’a ve aile büyüklerime teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. 2 yıl önce kaybettiğim değerli büyükbabam merhum Metin Karakaş’ı da bu vesile ile saygı ile anıyorum. Çıktığım bu yolda eczanemizin tasarımını yapan Yüksek Mimar Ayşe Ezel Caferoğlu’na ve bu tasarımı en güzel haliyle gerçeğe dönüştüren Can Mobilya, Uzanlar Ozalit ve Kardeşler Elektrik firmasına da ayrıca teşekkür ediyorum. Konuşmamı Ulu Önderimiz, Cumhuriyetimizim Kurucusu Atatürk’ün şu sözüyle tamamlamak ve misyonumun bu söz ışığında olacağını temenni etmek isterim. -Her tür sağlık savaşını, olanaklı olan hızla ve geniş bir biçimde izleyerek gerçekleştirmek başlıca hedeflerimizdendir” dedi.

WhatsApp Image 2023-10-02 at 11.08.44

(Haber: Cengiz Muhziroğlu)