Bir dönem oyunculuk ve mankenlik yapan Yaşar Alptekin, bir süredir MS hastalığıyla mücadele eden ve son zamanlarda da sosyal medya hesaplarından alkollü halde açtığı canlı yayınlarla gündemden düşmeyen Kastamonulu şarkıcı Serdar Ortaç ile ilgili konuştu.

Kastamonu’nun büyüklerinden küçüklerine tavsiyeler Kastamonu’nun büyüklerinden küçüklerine tavsiyeler

Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval'ın sunduğu Aramızda Kalmasın programına katılan eski manken, canlı yayında sosyal medyada halini görünce ağladığını ve ulaşmaya çalıştığını söylediği Kastamonulu şarkıcı Serdar Ortaç’a 'Uçurumun eşiğinde' diyerek çağrıda bulundu.

Alptekin katıldığı programda Kastamonulu şarkıcı Ortaç ile alakalı şunları kaydetti;

"Serdar Ortaç’ın Tiktok’taki halini görünce ağladım. Burada bir çığlık var. Yardım edin diye çığlık atıyor ve uçurumun eşiğinde. Hiçbir şekilde tanımadığım halde Serdar’a ulaşmaya çok çalıştım ama ulaşamadım. Maneviyata ihtiyacı var. Serdar, ben seninle tanışamadım. Seninle tanışmak istiyorum ve bazı şeyler anlatmak istiyorum. Seni Rabbimle tanıştırmak istiyorum. Seni Rabbimle tanıştırmak için gönüllüyüm. Yarım saat fazla değil. O yoğun iş temponda yarım saat bana ayırmanı senden rica ediyorum. Bu isteğim benim için değil senin için” diye konuştu.

Editör: Ercan Çatal