Kastamonu'da sportif yetenek taraması değerlendirme toplantısı Kastamonu'da sportif yetenek taraması değerlendirme toplantısı

Şirket bünyesinde bulunan tüm personelin katıldığı bir gece organize eden şirket, beş ve onuncu senelerini dolduran çalışanlarına ödül verdi. Beşincisi gerçekleşen gecede Hedef Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bülent Eynihan 8 çalışanına ödüllerini takdim ederken aynı zamanda geceye misafir olarak katılan Oyak Çimento Satış Direktörü Yusuf Gözübatık ve İzocam Satış Uzmanı Oğuz Uncuoğlu’na iş birlikleri için plaket verdi.

         Konuşmasına “2003 yılında tek kişi olarak başladığımız Hedef macerasında şu an; yapı market, tarım market, ciftciburada.com, lojistik depo ve inşaat kollarına sahip 107 kişilik büyük bir aile olduk. ” diyerek başlayan Eynihan, önümüzdeki yıllarda da Hedef ailesinin büyümeye devam edeceğini söyledi. Şirketin dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgiler veren Eynihan; “İş, güç şu an itibariyle geride kaldı, hepimiz eğlenmeye geldik. Hepinizi piste bekliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Gölköy’de halka kapalı şekilde gerçekleşen gecede tüm çalışanlar bütün yılın yorgunluğunu attı.

kastamonulupatrondanvefaornegi

Editör: Serkan Kebecioğlu