Recep Tayyip Erdoğan bulvarında düzenlenen heyecan dolu bisiklet yarışlarına minik erkek, minik kız, U15 erkek, U17 kız, master erkek, master kadın kategorilerinde 250 sporcu katılım sağladı.
Yarışlarda sporcular dereceye girebilmek için pedal çevirdi.

HÜSEYİN VARDAL YİNE ŞAMPİYON
Geçtiğimiz sezon rekor kıran Kastamonulu sporcu Hüseyin Vardal, Sivas’ta düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nın master erkek kotegorisinde 18 kilometrelik saate karşı yarışta altın madalya kazandı. 
Vardal’ın yanı sıra ilimizden şampiyonaya katılan Mustafa Şirvan, Kadirşah Aydar, Koray Dicleli, Murat İşçimen, Zekeriya Ertürk, Murat Öztürk, Salim Güler, Yaşar Kabukoğlu, Hakan Avcı, Fatih Kürsü, Abdullah Demicioğlu, Kuntay Açan ve Engin Sarı’da yarışı bitirmeyi başardı.

Sinan Öz milli takım yolcusu... Sinan Öz milli takım yolcusu...

76A2F552 2827 4398 8612 A786228B6F46
MADALYALARI VALİ VERDİ
Zamana karşı yol yarışmasında dereceye giren sporcular için ödül töreni düzenlendi. Buruciye Medresesi Bahçesinde düzenlenen tören; Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Atıcılık Federasyon Başkanı Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ve il protokolünün katılımıyla yapıldı. Dereceye giren sporcuları tebrik eden Vali Şimşek, madalyalarını taktim etti.

KARAGÜLLE: “VARLIĞI İLE BİZLERE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Her yıl olduğu gibi Kastamonu’ya altın madalya getirdiklerini söyleyen Bisiklet İl Temsilcisi Özden Karagülle, “Bu günleri görebilmek için sporcularımda birlikte tüm yıl çalışıyoruz. Aldığımız bu başarı ile bizlere büyük destek veren kulüp başkanımız Cengiz Aygün’ü sevindirmek bizim için büyük bir mutluluk” dedi.
Karagülle ayrıca kendilerine sponsor olan iş insanları Aşkın Karahan’a, Salih Olağ’a, Barış Kılınçkıran’a ve Hayati Çiçek’e çok teşekkür etti.

Editör: Banu Türkmenoğlu