Saadet Partisi ve Gelecek Partisi'nin ortak çalışmaları sonucunda Beykoz Belediye Başkan adayı olarak belirlenen isim, Kastamonulu iş insanı Yasin Kalaycı oldu.

YASİN KALAYCI KİMDİR?

1990 yılında Beykoz'da doğan ve Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde lise eğitimini tamamlayan Kalaycı, ardından İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. İş hayatında yöneticilik yaparken aynı zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da gönüllü olarak çalışan Kalaycı, MGV, AGD, Cansuyu, Kızılay ve Canfeda dernekleri gibi önemli kuruluşlarda aktif rol aldı.

Saadet Partisi'nin İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Kalaycı, ayrıca Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve Genel Merkez Gençlik Kolları Bölge Başkanlıkları gibi görevleri üstlendi.

Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?” Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?”

Evli ve 2 çocuk babası olan Yasin Kalaycı, iş hayatı ve sivil toplum faaliyetlerindeki deneyimleriyle Beykoz için iddialı bir aday olarak ön plana çıkıyor. Saadet Partisi ve Gelecek Partisi'nin ortak adayı olarak gösterilmesi, yerel seçimler öncesi Beykoz'da yeni bir dönemin habercisi olarak değerlendiriliyor.

Editör: Serkan Kebecioğlu