AK Parti'den Karabük Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Çatalzeytinli Özkan Çetinkaya için düzenlenen "Aday Tanıtım Toplantısı" mitinge dönüştü. Yüzlerce kişinin katıldığı programda Karabüklü Çetinkaya'yı bağrına bastı.

Özkan Çetinkaya (3)

Karabük İl Başkanlığı’nın önünde on binden fazla vatandaşın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantısında konuşan Çetinkaya “Şehri imar, gönülleri ihya şiarıyla çıktığımız bu yolda 12 yıldır siyaset, cemiyet ve hizmet hayatımda her zaman partili ve partisiz tüm Karabüklülerin iyi gününde, kötü gününde yanında olduk. Bu gayretimiz ve samimiyetimiz hemşerilerimin desteği ve yoldaşlığıyla bizi buralara getirdi. Şehrine sadık, insanına sadık, mukaddesatına ve şehrin yoluna sadık bir kardeşiniz olarak en önemli maddemiz; birlik ve beraberlikle şehrimizi önce bölgemizin sonra Karadeniz’in sonra da Türkiye’nin marka şehri yapmak olacak” dedi.

Özkan Çetinkaya (2)

YRP Kastamonu adayı Topaloğlu'ndan TURİZM öncelikli projeler YRP Kastamonu adayı Topaloğlu'ndan TURİZM öncelikli projeler

Aday tanıtım toplantısına, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Editör: Banu Türkmenoğlu