Kuzeykent’te Konya Etli Ekmek işyeri açıldı…

Kuzeykent İş Merkezi No; 22’De, (Kuzeykent Taksi Durağı Karşısında) Fahri Demirci’nin Sahibi Olduğu Konya Etli Ekmek İşyeri Açılarak Hizmete Girdi (3)

Konya Etli Ekmek işyeri sahibi Fahri Demirci yaptığı açıklamasında, “Kastamonu’ya Konya Etli Ekmek başta olmak üzere Mevlana, Bıçak Arası, Fırın Kebap, Tavuk But, Lahmacun ve Künefe tatlısı başta olmak üzere diğer ürünlerimizi ile hizmet vermeye başladık. Konya usulü yiyecek ürünlerimiz Kastamonu’ya ayrı bir renk ve tat katacak. Etli ekmeğin eşsiz lezzetini Kastamonulularla buluşturmak için işyerimizi açtık. Yeni bir işyerini de Kastamonu’ya kazandırdık. Kastamonu’da “Yeni tat yeni, lezzet” sloganımızla vermiş olduğumuz hizmetimizde müşterilerimize kendimize özel fırında patates ikramında bulunuyoruz. Açılışımıza katılan, hayırlı olması dileğinde bulunan tüm herkese de teşekkür ediyoruz” dedi. Cengiz MUHZİROĞLU

Tokat'ta feci patlama: 5'i jandarma 7 YARALI Tokat'ta feci patlama: 5'i jandarma 7 YARALI

Kuzeykent İş Merkezi No; 22’De, (Kuzeykent Taksi Durağı Karşısında) Fahri Demirci’nin Sahibi Olduğu Konya Etli Ekmek İşyeri Açılarak Hizmete Girdi (4)
 

Editör: Banu Türkmenoğlu