Aktekke Mahallesi, Deveciler Sokak, No; 17’de Veteriner Hekim Mehmet Mökükcü’nün sahibi olduğu  Uzman Veteriner Kliniği düzenlenen törenle açılışı yapıldı.

Kas-Der Esenler'e İbrahim Çelik seçildi Kas-Der Esenler'e İbrahim Çelik seçildi

Deveciler Cami İmam Hatibi İsmail Calayoğlu’nun yaptığı dua sonrasında açılış kurdelesini de İl Tarım ve Orman Müdürü Özcan Gazioğlu, Önceki dönem Belediye Başkanı, Belediye başkan Adayı Tahsin Babaş, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, Veteriner Hekim Mehmet Mökükcü, Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Özcebeci, Eski Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer  Karamustafa birlikte kesti.

Kastamonudauzmanveterinerkliniğiaçıldı (2)

Açılış törenine kurdeleyi kesenlerden başka İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, Veteriner Hekimleri, bazı STK Başkan ve Yöneticileri, Siyasiler başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Veteriner Hekim Mehmet Mökükcü yaptığı açıklamasında, “İlimize yeni bir Veteriner Kliniği açmanın heyecanını, mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Hemşerilerimize ve vatandaşlarımıza en iyi Veterinerlik hizmetini vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Açılışımıza katılan tüm herkese, emeği ve katkısı geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Veteriner Hekim Mehmet Mökükcü’ye Veteriner Hekim Muayenehane Ruhsatı İl Tarım ve Orman Müdürü Özcan Gazioğlu tarafından verildi. (Cengiz MUHZİROĞLU)

Editör: Ercan Çatal