Kanal D'nin haberine göre; Kastamonu'da Üniversite eğitimi gören genç kız, sevgilisinin psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kaldı. 

HAYATI KABUSA DÖNDÜ
Erkek arkadaşından gördüğü şiddet nedeniyle hayatı kabusa döndü. İki genç Ankara'da tanışmıştı, aynı bölümü kazanıp Kastamonu'ya gittiler, aynı evde yaşamaya başladılar. Genç kız 2019'da tanıştığı erkek arkadaşından önce psikolojik daha sonra da fiziksel şiddet gördü ve o şiddetin sonu gelmeyince ayrılma kararı aldı. Yaklaşık 8 ay süren ayrılığın ardından yeniden barıştılar. Genç kız, erkek arkadaşının değiştiğini düşünerek bir kez daha şans verdi ancak kısa süre sonra şiddet yeniden başladı. 

KALÇASINA JİLETLE KÜFÜR KAZIMIŞ
Genç kızın dehşet dolu anlatımına göre, sevgilisi ona çektirdiği işkencelerle hayatını mahvetmişti. Kollarında sigara izleri ve çakmakla basılan yaraları vardı. Ama en acısı, kalçasına jiletle kazıdığı küfürlerdi. İşkenceye maruz kaldığı süre boyunca dışarı çıkamaz hale gelmiş, okula bile gidemez olmuştu. Sevgilisinin kalçasına jiletle ağza alınmayacak küfürler yazdığı ifade edilen adam, bu süre boyunca genç kıza "Bir-iki ay yatarım seni öldürürüm" diye tehditler savuruyordu.

Kayıp olarak aranan şahıs başından vurulmuş olarak bulundu Kayıp olarak aranan şahıs başından vurulmuş olarak bulundu

Tüm bu korkunç olayların ardından genç kız, cesaretini toplayıp polise başvurdu  Zanlı, suçlamaları reddederek "Ben yapmadım, jiletle kendisi zarar verdi" diye savunma yaptı. Zanlı iddiayı reddetti ama hakimi ikna edemedi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Psikolojik ve fiziksel şiddet gören genç kız; "Daha fazla ceza almasını istiyorum" açıklamasını yaptı.

Genç kızın yaşadığı dehşet dolu hikaye, Kastamonu'da ve kamuoyunda ciddi bir infiale neden olacak türden..

Editör: Serkan Kebecioğlu