Tahsin Babaş için toplanan vatandaşlar, meşaleleri ellerine alarak Cumhuriyet Meydanı'nda davullarla zurnalarla adayını karşıladı.

tahsin babaş karşılama kastamonu karşılama 5

Cumhuriyet Meydan’ında yüzlerce partilisi ve seveniyle bir araya gelen AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş, yapılan duanın ardından şu açıklamalarda bulundu:

'Büyük Anket' sonuçlandı... İşte Kastamonu'nun seçtiği Başkan! 'Büyük Anket' sonuçlandı... İşte Kastamonu'nun seçtiği Başkan!

“Teşkilatımızın desteği ve tasvipleriyle ve yine Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Kastamonu AK Parti Belediye Başkan adayı olarak karşınızdayım. Özellikle 30 yılı aşkın belediye hizmetleriyle sizlerle beraber olduk. Bundan sonrada sizden aldığım yetkiyle inşallah belediye başkanı olarak da seçilirsem her yönüyle siz değerli insanlarımız ve Kastamonu’ya daha büyük hizmetler ve insanlarımızın refah seviyelerini güçlendirerek, şehrimizin sorunlarını hız şekilde gidererek hizmet etmek istiyorum” dedi.

“Hatalarımız istemeden illa ki olmuştur ve bunlardan ders almışızdır”

Konuşmasını sürdüren Tahsin Babaş, “Belediyenin değişik kademelerinde 30-35 yıl sizlere hizmet ettim. İllaki hatalarım olmuştur ama bunlardan ders almışız ve tecrübe edinmişizdir. Bundan sonra hem bilgi ve tecrübem, liyakatım hem de AK Parti iktidarının gücüyle başlayacağız. Bunları birleştirdiğimiz zaman inanın Kastamonu’da daha yaşanabilir il, sorunlarını çözmüş bir il olarak sizlere hizmet sunmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ozan Furkan Atlamaz /Mehmet Salman

tahsin babaş karşılama kastamonu karşılama 5

Editör: Mehmet Salman