9 – 13 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen karşılaşmalara erkeklerde 8, kızlarda ise 5 takım katıldı.

Hasan Doğan Tesisleri'nde düzenlenen karşılaşmalarda Erkekler kategorisinde A grubunda Zonguldak Yayla Ortaokulu, Sinop Gelincik Ortaokulu, Bursa Şehit Hikmet Aktaş Ortaokulu, Düzce Beyköy Ortaokulu, B grubunda ise Kocaeli Güzeltepe Ortaokulu, Çorum Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu, Tekirdağ Necati Perihan Kervancı Ortaokulu ve Bursa Gazipaşa Ortaokulu takımları mücadele etti.

Kastamonu'da Küçükler Futbol Yarı Finalleri Sona Erdi (1)

Milli sporcumuz Serkan Yıldırım dünya şampiyonu oldu Milli sporcumuz Serkan Yıldırım dünya şampiyonu oldu

Kızlarda ise tek grupta Zonguldak Atatürk Ortaokulu, Ankara Karapürçek Şehit Osman Kablan Ortaokulu, Tokat TOKİ Ortaokulu, Amasya Şeker Ortaokulu ve Ordu Meçhul Asker Ortaokulu takımları mücadele etti.

Kastamonu'da Küçükler Futbol Yarı Finalleri Sona Erdi (2)

Kız ve erkeklerde toplam 195 katılımcının yer aldığı turnuva sonunda erkeklerde Tekirdağ Necati Perihan Kervancı Ortaokulu ve Bursa Gazipaşa Ortaokulu, kızlarda ise Zonguldak Atatürk Ortaokulu, Ankara Karapürçek Şehit Osman Kablan Ortaokulu Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.

Kastamonu'da Küçükler Futbol Yarı Finalleri Sona Erdi (4)Derece elde eden takımlar madalya ve başarı belgesi ile ödüllendirilirken, ödüller Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Dr. Engin Kaya ve Şube Müdürü Adem Keloğlu tarafından verildi.

Editör: Ercan Çatal