Fuara Devrekani Kaymakamı Hüseyin Çamkerten, Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, İlçe Emniyet Amiri Mekan Sivrikaya , İlçe Jandarma Komutanı İsak Ağırman , Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Altıkulaçoğlu, Siyasi Parti Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Akif Oruçoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Sinan Tulum ve Devrekani köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Kastamonu'da Ilk Kez Çiftçiler Günü Fuarı Yapıldı (1)

Araç yaylaları baharın renkleriyle ziyaretçilerini bekliyor! Araç yaylaları baharın renkleriyle ziyaretçilerini bekliyor!

Fuar, bölgedeki çiftçilerin bilgi alışverişinde bulunabileceği, yeni tarım teknolojilerini keşfedebileceği ve çeşitli eğitimlere katılabileceği bir platform sağladı. Katılımcılar, modern tarım yöntemleri, sürdürülebilir tarım uygulamaları ve verimliliği artırma yolları hakkında detaylı bilgilere ulaşma fırsatı buldu.

Kastamonu'da Ilk Kez Çiftçiler Günü Fuarı Yapıldı (2)

Fuarda, yerel üreticilerin ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu stantlar büyük ilgi gördü. Ayrıca, çeşitli tarım makineleri ve yenilikçi tarım teknolojileri de fuarda tanıtıldı. Katılımcılar, bu yeni teknolojiler hakkında detaylı bilgi alarak, tarımda verimliliği artırmanın yollarını öğrendi.

Muhabir: (Cengi MUHZİROĞLU- Hakan GÜLER)