Düzenlenen etkinliğe Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Oktay Marşap, Çevre Yönetim ve Denetim Şube Müdürü Gülen Öztürk, Behiye Barut Anaokulu Müdür yardımcısı Figen Altundağ ve öğrenciler katıldı. 

60 yaşında üniversiteyi birincilikle bitirdi 60 yaşında üniversiteyi birincilikle bitirdi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Oktay Marşap yaptığı açıklamasında, “5 - 7 Haziran Dünya Çevre Haftası etkinlikleri  kapsamında " Hepimizin bir Dünyası var" temalı Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm konusunda  Kastamonu Behiye Barut Anaokulu öğrencilerimize yönelik Çevre Yönetim ve Denetim Şube Müdürü Gülen Öztürk tarafından Kastamonu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünde bir sunum gerçekleştirilerek öğrenciler bilgilendirdi. Eğitime katılan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve eğitimcileri Okul Müdür yardımcısı Sayın Figen Altundağ'a  ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Behiyebarutanaokulu (2)

İl Müdürü Oktay Marşap’a öğrenciler tarafından günün anısına hediye verildi.  Oktay Marşap tarafından da öğrencilere çeşitli hediyeler ve Figen Altundağ'a da katılım belgesi takdim edildi.

Şehit Erkan Kendirci İlkokulu öğrencilerine “Sıfır Atık” konulu çevre eğitimi verildi.

Cengiz MUHZİROĞLU

Editör: Banu Türkmenoğlu