Toplantıda, kurum idarecileri, müdür yardımcıları ve şube müdürleri, akademik, sosyal, sportif, kültürel ve teknolojik faaliyetlere yönelik yapılan çalışmaları ele aldı.

Müdür Yardımcıları Mesut Şeker ve Yaşar Dolapcı, Şube Müdürleri Gülseren Anbarcı, Halil İbrahim Kara, Vedat Terlemez, Gürsel Yıldız, Mehmet Sait Aydın, Adem Türkmenoğlu, Mücahit Kılınç ve Hasan Sarıahmetoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen toplantıda, devam eden inşaatların durumu ve deprem güçlendirmesi planlanan okulların durumu görüşüldü.

Toplantıda, Kastamonu genelindeki okulların TEKNOFEST, TÜBİTAK, eTwinning gibi projelere katılım açısından durumu gözden geçirildi. Okul bahçelerinin geleneksel çocuk oyunlarına uygun olarak düzenlenmesine vurgu yapıldı.

İŞKUR'dan Tosya'da “İş Arama Becerileri” eğitim paneli İŞKUR'dan Tosya'da “İş Arama Becerileri” eğitim paneli

İkinci dönem yapılacak ortak sınavların belirlenen takvime göre yapılacağı belirtildi ve 2. dönem belirli gün ve haftaların zengin içeriklerle kutlanması kararı alındı.

İl Müdürü Hasan Gümüş, toplantıda ekip ruhuyla güzel işler yapacaklarına inandığını vurgulayarak, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Soru ve önerilerin alınmasının ardından başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

Editör: Serkan Kebecioğlu