Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü tarafından "Afet ve olağanüstü hallerde personel planlama ve koordinasyon çalıştayı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirlen çalıştaş için Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğünden şu açıklama yapıladı: "6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen depremde Bakanlığımızın personel kapasitesi ivedilikle deprem bölgesine yönlendirilerek afetzede vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları tüm sağlık hizmetlerinin sunumu büyük bir özveri ile gerçekleştirilmiştir.

Kastamonu'da 21 Nisan 2024 bugün Nöbetçi Eczane hangisi? Kastamonu'da 21 Nisan 2024 bugün Nöbetçi Eczane hangisi?

Bu kapsamda 26-27-28 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen çalıştaya Kastamonu İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok, Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir, Destek Hizmetleri Uzmanı Levent Akkirpi katılımı ile personel istihdamı ve yönetimi konusunda sahada yaşanan tüm sorunları ve uygulama birliği gerektiren konularda çalışma, Genel Müdürlüğümüz ile birebir görüşme ve değerlendirme toplantıları yaparak, Afet ve Olağan Üstü Hallerde Personel Planlama ve Koordinasyon Çalıştayı gerçekleştirilmiştir."

Editör: Mehmet Salman