Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürü Erdal Pınar ve beraberindekiler, Vakıflar Haftası vesilesiyle Vali Meftun Kutlu'yu ziyaret ettiler.

Kastamonu’da 24 Mayıs bugün elektrik kesintisi var mı? Kastamonu’da 24 Mayıs bugün elektrik kesintisi var mı?

Ziyaretle ilgili Kastamonu Valiliği'nden yapılan açıklamada: "Vakıflar Haftası vesilesiyle Vakıflar Bölge Müdürü Erdal Pınar ve beraberindeki heyet Valimiz Meftun Dallı’yı ziyaret ettiler.

Valimiz Meftun Dallı ‘Kadim medeniyetimizin temelini oluşturan yardımlaşma, dayanışma, hayırseverlik duygularının kurumsal bir kimlik kazanmasıyla tecelli eden vakıflar, yüzyıllar öncesinden günümüze ulaşan en köklü mirasımızdır. Bu vesileyle insanlardaki yardım duygusunu geliştirmek, dayanışmanın önemini anlatmak ve birlik, beraberlik içinde insanların gönül zenginliğine ulaşmasına yardımcı olmak amacı ile 1985 yılından beri kutlanan “Vakıflar Haftası” nı tebrik ediyorum.

“Vakfı yaşatmak, medeniyeti yaşatmaktır.” anlayışıyla vakıf bilincinin sürdürülmesine vesile olan, kardeşlik ve yardımseverlik duygularını ayakta tutmak için çalışan tüm vakıflarımıza başarılar diliyorum’ dedi.

Editör: Mehmet Salman