Kastamonu Üniversitesi öğrencileri, Sağlık, Kültür ve Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri’ne büyük ilgi gösteriyor. Üniversitemizde havacılıktan, girişimciliğe tiyatrodan fotoğrafçılığa kadar pek çok ilgi alanından toplam 93 topluluk faaliyet gösteriyor. 28 öğrenci topluluğu tarafından açılan stantları çok sayıda öğrenci ziyaret ediyor.  

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kasım Yenigün, Prof. Dr. Mehmet Atalan ve Prof.Dr. Ömer Küçük ile açılan stantlarını ziyaret etti. Ziyarette faaliyetler ve projeler hakkında bilgi alan Rektör, öğrencilerin sosyalleşmesinde önemli bir yere sahip olan topluluklara öğrenci tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

4-8 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri” kapsamında, Merkezi Yemekhane önünde açtıkları tanıtım stantlarında farklı ilgi alanlarına hitap eden öğrenci toplulukları, düzenlemiş oldukları programlar, aktiviteler ve sürdürülebilir projeleri ile yeni dönemde planladıkları faaliyetlerini öğrencilere aktararak, yeni üye kayıtları alıyor.

Beyliklerin dünyasından Kastamonu... Beyliklerin dünyasından Kastamonu...

Kastamonu Üniversitesi Tanıtım Günleri (1)

Editör: Banu Türkmenoğlu