Lazer Tesviye Bıçağı uygulamalı eğitimi 22-23 Ağustos 2023 tarihleri arasında Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Fidanlık Müdürlüğünde gerçekleştiriliyor. Bursa Orman Bölge Müdürlüğünde görev yapmakta olan Ziya TEKE tarafından verilen eğitim Kastamonu Bölge Müdürlüğüne bağlı Daday fidanlık Şefliğinde gerçekleştirildi.

“Eğitime Fidanlık ve Tohum İşleri Dairesi Başkanlığından Daire Başkan Yardımcısı Alpaslan ÜNSAL, Daire Başkan yardımcısı Hayati ERGÜDEN ve Şube Müdürü Evrim Altıntaş katılım sağladı.

Ağaçlandırma Şube Müdürü  Ercan Şen, Fidanlık Müdürü Levent Teroğlu , Basın ve İletişim Şube Müdürü Turan Küçük ve Fidanlık şefleri ve operatör personellerin katıldığı eğitime ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Azdavay'da sonbahar bir başka güzel Azdavay'da sonbahar bir başka güzel

"Eğitim amaçlanan faydaları sağlamak amacına ulaşmış olup ,eğitim yuvası ve Ormancılığın Kalbi Konumundaki Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü olarak her türlü Eğitime ev sahipliği yapmaya devam edecektir.

Kastamonu İlimizin tanıtılmasına da etki eden bu eğitimler ile hem bilgi birikimi artırılmış hem de çalışanlarımızın iş yapma imkanları teorikten pratiğe çevrilmiştir."

Bir işi ancak yapan bilir diyerek iş ve işlemleri yaparak öğretilmesine destek veriyoruz.